بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی کدام دستگاه است؟

 
شاید بدلیل وجود احتمالی آلودگی در آب شرب تصمیم به خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی دارید و حالا یک سوال بزرگ در ذهن شما وجود دارد!

بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی کدام دستگاه است؟

 می دانیم استفاده از آب های بسته بندی شده در بطری ها مقرون به صرفه نیست همچنین بخاطر دور ریختن بطری ها برای محیط زیست مضر می باشد

امروزه خانواده ها با استفاده از دستگاه های تصفیه آب می توانند تصفیه آب را به صورت دقیق تر و موثرتر انجام دهند

 پس استفاده از تصفیه کننده های آب می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد بعد از تست کردن آب ناحیه می توان دستگاه تصفیه آب آشامیدنی مناسب را انتخاب نمود.

 

 

کدام دستگاه تصفیه آب خانگی بهترین است؟

 

دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان ممکن است مزیت های بسیاری داشته باشد از جمله بکار گیری قطعات و تجهیزات با کیفیت که علاوه بر انجام کامل فرآیند تصفیه آب (حذف کامل نیترات و کلیه املاح مضر,کلر, سختی ,رنگ و بوی نا مطبوع آب و …) از بروز بیماری که در اثر بکارگیری قطعات و تجهیزات بی کیفیت ممکن است اتفاق بیفتد جلوگیری می نماید.

 

 

دستگاه های آب شیرین کن RO به روش اسمز معکوس در اندازه کوچک (خانگی) و با ظرفیت تولید حداکثر ۳۰۰ لیتر در شبانه روز

 

 

 مشکلات مربوط به آلودگی و املاح آب را تا بیش از ۹۰ درصد رفع کرده و املاح مضر موجود در آب های خام نظیر مواد شیمیایی آلی، ذرات معلق، بو، مزه، املاح و نمک ها را طی مراحل مختلف از بین می برد و آبی با کیفیت مناسب و گوارا برای آشامیدن تولید می کند.

 از دستگاه های آب شیرین کن پنج و شش مرحله ای علاوه بر مصارف آشامیدن، می توان در پخت و پز و سایر کاربردهای خانگی استفاده نمود.

 

 

بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی کدام دستگاه است؟

 

 

دستگاه های آب شیرین کن خانگی به روش اسمزمعکوس (R.O) قادرند تمامی املاح مضر آب از قبیل آلودگی آب به نیترات و نیتریت

(عامل بروز سرطان های لنفاوی-NHL- ،سرطان معده و بیماری های تنفسی برای نوزادان) ،

کلر ( بوجود آورنده مواد جانبی سمی تری هالومتان که عامل بروز عوارض سوء بهداشتی در کبد،

کلیه و نیز سیستم اعصاب مرکزی می باشد) ، آلودگی های میکروبی و ویروسی،سختی و… را به طور کامل از آب حذف نمایند.

با توجه به نگرانی های بوجود آمده در خصوص آلودگی آب های شهری در دنیای امروز استفاده از این دستگاه ها در حال حاضر موثر ترین و اقتصادی ترین گزینه ی جوامع دنی استفاده از برندهای تایوانی تصفیه آب است.

 

متأسفانه در بازار فعلی این محصولات، تعدادی مارک و برند معتبر وجود دارد اما تعداد بسیار زیادی نیز برند متفرقه با ظاهر مشابه و قیممت پائین تر دیده می شود.

 یکی از بهترین روش های ساده و کم هزینه تشخیص بهترین مارک تصفیه آب خانگی و خرید آن در مرحله اول این است که شما حتماً نام برند دستگاه را در موتورهای جستجوی اینترنتی مانند  گوگل، جستجو کنید و به دنبال این باشید تا سایت اصلی کارخانه سازنده (نه سایت فروشنده ایرانی) را پیدا کرده و ببینید آیا این مارک، وجود خارجی دارد یا خیر و حتی می توانید مدل دستگاه و مشخصات را هم در سایت تولید کننده اصلی بررسی کنید.

همواره در نظر داشته باشید که امروزه تقریباً تمامی تولید کنندگان معتبر خارجی این محصولات، دارای وب سایت معرفی شرکت و محصولات خود هستند. اگر با جستجو در اینترنت، متوجه شدید که مارک معرفی شده، وب سایت اصلی ندارد، در معتبر بودن آن شک کنید.