درباره قرعه کشی و جوایز در تلگرام

اگر از کاربران تلگرام باشید این روزها با پیام هایی مبنی بر قرعه کشی جوایزی نظیر گوشی موبایل، تبلت و ... برخورد کرده اید. آیا ربات های تلگرام قادر به انجام قرعه کشی و اهدای جوایز هستند یا خیر؟
در ادامه مطلب درباره ربات هایی که میتوانند قرعه کشی جوایز انجام دهند بیشتر توضیح خواهیم داد.
دسترسی هایی که تلگرام به مدیران ربات ها میدهد:
تلگرام به مدیران ربات ها فقط این دسترسی را میدهد که بدانند چه کسانی از رباتشان استفاده میکنند. (این دسترسی فقط در حد نمایش یوزر هست و شماره افراد نشان داده نمیشود) 
تلگرام به هیچ وجه این دسترسی را نمیدهد که ربات مربوطه بفهد پیامش برای دیگران ارسال شده (چه برسد به اینکه تعداد مشخصی برای این ارسال ها تعیین کند!)
اکثر این ربات ها توسط سیستم های واسط ساخته شدند.
بیشتر این سیستم ها به مدیران ربات ها این اجازه را نمیدهند که لیست کاربران را ببینند. لذا مدیران این ربات ها هم به هیچ عنوان نمیتوانند به کاربرانشان جایزه بدهند! چون اصلا نمیدانند چه کسانی از ربات استفاده میکنند.
البته برخی از سیستم های ربات ساز با ارائه لیست کاربران به مدیران ربات ها، این امکان را فراهم کرده اند تا مدیر ربات به کاربرانش جایزه بدهد. (البته اگر مدیر مربوطه واقعا قصد انجام چنین کاری را داشته باشد!)

اما به صورت خلاصه باید گفت بیشتر تبلیغات این ربات ها دروغ است و به شما جایزه ای نخواهند داد! و هدف آنها فقط عضو گیری و ارسال پیام های تبلیغاتی است.
سرزمین دانلود 

لینک های مهم