دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس نیمه‌صنعتی

 

Commercial Reverse Osmosis System

 

 دستگاه‌ تصفیه آب نیمه‌صنعتی، سیستم کامل اسمز معکوس سبک قابل جابجایی و با کارایی بالا می‌باشد که خروجی آب تصفیه آنها مابین دستگاه‌های تصفیه آب خانگی ودستگاه تصفیه آب صنعتی قرار دارد.

 

دستگاه نیمه صنعتی به دلیل برخورداری از فنّاوری اسمز معکوس، قادر به حذف مواد غیر آلی حل‌شده، مواد آلی حل‌شده و آلاینده‌های میکروبیولوژی‌ای است.

 

شرکت ها با اتکا به گروه فنی چندین سال است با  تولید دستگاه‌های نیمه‌صنعتی در ظرفیت‌های مختلف، توانسته است قدمی در این عرصه بردارد تجربه دو دهه گذشته در تولید دستگاه‌های نیمه‌صنعتی سبب گردیده است در سیستم پشتیبانی فنی، آموزش کاربری دستگاه و همچنین خدمات تعمیرات و تأمین قطعات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اقدامات مستمر و مؤثری صورت گیرد.

 

برای رسیدن به مناسبترین قیمت فروش دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی  این شرکت تلاش نموده و تلاش دارد دستگاهی با  بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت ارائه نماید.

 

هدف آن است تا با ارائه دستگاه نیمه صنعتی باکیفیت و همچنین آموزش کاربری مناسب و منسجم باری از دوش صنعت‌کاران و کارخانه‌داران و ...  ایران عزیز برداریم. امید است ما در گروه دستگاه نیمه‌صنعتی شرکت طراحان تصفیه با تلاش خویش به این هدف جامع عمل بپوشانیم.

 

دستگاه‌ تصفیه آب نیمه صنعتی در شش مدل با ظرفیت به شرح زیر در ایران  تولید می‌گردد:

 

1- دستگاه نیمه صنعتی 400 گالن در شبانه روز

 

2- دستگاه نیمه صنعتی 600 گالن در شبانه روز

 

3- دستگاه نیمه صنعتی 800 گالن در شبانه روز

 

4- دستگاه نیمه صنعتی 1000 گالن در شبانه روز

 

5- دستگاه نیمه صنعتی 1200 گالن در شبانه روز

 

6- دستگاه نیمه صنعتی 1400 گالن در شبانه روز

 

طراحی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی طبق شرایط بومی کشور صورت گرفته اسناد همراه و همچنین راهنمای روی دستگاه متناسب با نیاز کاربر ایرانی طراحی‌شده است. در طراحی و تفکر تولید، آموزش مداوم کاربر محوریت قرارگرفته است. چراکه کاربر نقش اساسی در حیات آینده دستگاه دارد.

 

در ساخت از فیلتر‌ها وقطعات متعارف بازار استفاده گردیده است تا در هرجای ایران در دسترس باشد.

 

به دلیل غیر اجتناب بودن همراهی برق با آب در این دستگاه‌ها، به پشتوانه تجربیات گذشته در ایمنی دستگاه کوشش فراوان گردیده است تا در همه قسمت‌های حساس دستگاه از برق 24 ولت استفاده گردد. تا ایمنی را افزایش دهد.

 

برای حمل و نگهداری از پالت استفاده گردیده تا حمل و نگهداری آن آسان باشد. در صورت نیاز امکان نصب چرخ بر روی دستگاه مهیا می‌باشد می‌توان چرخ‌های همراه دستگاه را نصب نمود.

 

کاور کشی دستگاه ظاهری زیبا و ایمن را  یرای آن مهیا نموده است و سبب گردیده تا دستگاه محدوده کاملاً مشخصی داشته باشد. کاور طوری طراحی‌شده تا دسترسی به فیلتر‌ها آسان باشد.

 

سیستم کنترل  دستگاه با فلوتر ( شناور ) مخزن آب خام ( مخزن آب ورودی ) و همچنین مخزن آب تصفیه کمک می‌نماید تا در صورت خالی بودن مخزن آب خام و یا پر بودن مخزن تصفیه دستگاه خاموش گردد.

 

 در ضمن دستگاه دارای پرشرسوئیچ های و لو بوده که کاری شبیه فلوتر را انجام می‌دهد. یعنی دستگاه مجهز به دو سیستم کنترل‌گر است:

 

 1- سیستم کنترل با فلوتر

 2- سیستم کنترل با پرشرسوئیچ

 

استفاده از سیستم شیلنگ کشی منظم و رنگی علاوه بر شکیل نمودن دستگاه، در راهبری به کاربر کمک شایانی می‌‌نماید.

سیم کشی دستگاه متناسب با آمپر و ولتاژ برق مصرفی  دستگاه طراحی و نصب گردیده است استفاده از سوکت در سیستم سیم کشی سبب تعویض راحتر و ساده قطعات گردیده است.

 

امکان نصب تزریق آنتی اسکالانت و همچنین کلر در دستگاه نیمه‌صنعتی سبب افزایش طول عمر ممبران‌ها گردیده و بر کارآیی آن دوچندان افزوده است.

خدمات نصب و همچنین آموزش کامل به کاربر از اهداف اصلی شرکت می‌باشد.

 

لینک های مهم