دکوراسیون داخلی فروشگاه با استفاده از رنگهای سال 2015

با اینکه کمپانی های مختلفی رنگی خاص برای دکوراسیون داخلی هر سال انتخاب میکنند ، اما انتخاب پنتون یعنی انتخاب گسترده‌تر از رنگ سال. وقتی پنتون رنگ سال را انتخاب می‌کند نه تنها از آن در طراحی داخلی، دکوراسیون داخلی مغازه استفاده می‌شود، بلکه در صنایعی مانند طراحی گرافیک و مد و فشن از آن بهره می‌برند. پنتون رنگ عنابی (مارسالا: Marsala) را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۵ انتخاب کرده که از این رنگ، که به رنگ قرمز شرابی خاکی است، می‌توان به خوبی در طراحی داخلی مغازه استفاده کرد.

از رنگهای دیگر سال که میتوان در طراحی دکور مغازه استفاده کرد میتوان از :بژ/خاکستری + زرد انبه ای،نارنجی خرمالو ای + نوک مدادی،سبز کله غازی + زرد طلایی،سبز ماشی روشن + قرمز یاقوتی،سرمه ای/نوک مدادی + صورتی گلبرگ،سبز لیمویی + زنگ مس،صورتی صدفی + سبز جلبکی،قهوه ای شتری + خاکستری،صورتی + آبی آسمانی،گرافیتی + زرد کهربایی،صورتی لطیف + گلبهی،آبی کف حوضی + قرمز گوجه ای،فیروزه ای روشن + بنفش اسطوخودوسی،نسکافه ای + تمشکی،قهوه ای/خردلی + سبز جلبکی و ... استفاده کرد.

و من به شما پیشنها میکنم که از قوانینی ثابت در طراحی که به گوش همه ی ما آشنا است مانند این که رنگ‌های روشن به بزرگتر شدن فضا کمک میکنند و یا ستون‌ها یا خطوط عمودی به مرتفع تر به نظر رسیدن سقف کمک میکنند فاصله بگیرید و کمی از آن‌ها دوری کنید.رویکرد ها و نوآوریهای بسیار خلاقانه تری را طراحان و معماران دکوراسیون فروشگاه در زمانه اخیر به کارمیبرند که شما نیز می توانید از آنها استفاده کنید.
منبع: پایاتک